Vážení zákazníci,
mrzí nás to, ale vzhľadom k aktuálnej situácii sme uzavreli naše výdajné miesto v Martine.
Vaše objednávky však naďalej zasielame bez obmedzenia.
Zároveň si Vás dovoľujeme upozorniť, že kuriéri v obmedzenej miere príjímajú hotovosť (SPS kuriér neprijíma vôbec), a môžu vyžadovať platbu kartou. Preto by sme Vás chceli požiadať, aby ste v čo najväčšej miere využívali platbu cez platobnú bránu priamo v našom e-shope.
Momentálne vybavujeme väčšie množstvo objednávok než obyčajne, tovar odosielame do cca 3 pracovných dní.
Ďakujeme Vám za pochopenie.
Váš team www.dofal.sk

Kategórie

RAL farby

Značky

  • Banner

O nás


dofal

Firma DOFAL JS s.r.o., organizačná zložka sa špecializuje na predaj materiálov a náradia na opravu lakov karosérií. Predávame a miešame autolaky značiek Cromax (Axalta, pôvodne DuPont) a BODY, spreje MoTip, DUPLI COLOR, Car-Rep, MASTON, MACOTA a RustBreaker, opravárenské materiály 3M, BODY, Chamäleon, FINIXA a CARSYSTEM, striekacie pištole LUSCI a GAV, autokozmetiku NuFinish, FORMULA 1 a ďalšie materiály a náradie. Plníme a predávame autolaky v spreji.

Firma DOFAL je rodinná firma, ktorá vznikla v roku 1991. Máme bohaté skúsenosti s predajom materiálov pre opravu karosérie a dokážeme poradiť pri výbere vhodného materiálu a konzultovať pracovný postup. Prevádzkujeme výdajné miesto v Martine.

Firma DOFAL je tu pre všetkých tých,

  • ktorí si chcú auto/motorku opraviť sami
  • majú malú dielňu a opravujú lak karosérie pre svojich zákazníkov
  • hľadajú materiály pre tuning svojho vozidla
  • hľadajú spreje pre dielňu i domácnosť

 

Snažíme sa vždy čo najpresnejšie určiť, čo zákazník potrebuje a snažíme sa mu vyjsť v ústrety. Staňte sa tiež ďalšími spokojnými klientami.

Na Vaše objednávky sa teší

Ján Slavíček

Stanislav Slavíček