Kategórie

RAL farby

Značky

  • Banner

Doprava a doručovanie

Tovar, ktorý si u nás objednáte, spravidla odosielame do 1 - 3 pracovných dní, našou snahou je však odoslať ho v čo najkratšej možnej lehote.  V prípade, že by mal čas odoslania byť dlhší, budeme Vás o tom vopred informovať telefonicky alebo e-mailom. Podobne Vás budeme informovať, ak si objednáte Tovar, ktorý je vypredaný, prípadne je z akýchkoľvek dôvodov nedostupný.

Tovar zasielame nasledujúcimi spôsobmi:

  • Slovenská pošta Expres

Najrýchlejší spôsob dodania – tovar dostanete už nasledujúci pracovný deň po dni odoslania a bude doručený na Vašu adresu.

  • Slovenská pošta

Ekonomický spôsob dodania – tovar je doručený najneskôr druhý pracovný deň po dni odoslania. Môžte si zvoliť vyzdvihnutie zásielky na pošte alebo jej doručenie priamo na Vašu adresu.

Ceny dopravy sú stanovené nasledovne:

 

do 5 kg

od 5 kg do 10 kg

Slovenská pošta - vyzdvihnutie zásielky na pošte

3,36€

4,56€

Slovenská pošta -  doručenie na Vašu adresu

4,80€

6,00€

 

 

do 1 kg

od 1 do 3 kg

od 3 do 5 kg

od 5 do 10 kg

od 10 kg do 15 kg

Slovenská pošta Expres

7,20€

7,38€

7,56€

7,92€

8,28€

 

Uvedené ceny sú vrátane DPH 20%.

Tovar zasielame bezpečne zabalený. V deň, kedy tovar vyexpedujeme, dostanete od nás emailom avízo. Poplatky za jednotlivé spôsoby doručenia Vašej objednávky sa Vám prehľadne zobrazia v procese potvrdzovania objednávky.

Vyzdvihnutie v našom výdajnom mieste

Objednaný a vopred zaplatený tovar si môžete vyzdvihnúť v našom výdajnom mieste v Martine na Kollárovej 40 a to vždy v pracovných dňoch od 8 – 16 hod. Túto možnosť je potrebné označiť v Objednávke alebo nám ju telefonicky oznámiť. Vyzdvihnutie v našom výdajnom mieste je zadarmo.

Prípadné otázky radi zodpovieme na tel. 043 4287 465 alebo na info@dofal.sk.