Vážení zákazníci,
náš e-shop bude v dňoch 14.7.2020 až 17.7.2020 uzavretý. Objednávky, ktoré od vás dostaneme v tomto období odošleme 20.7.2020.
Prajeme vám príjemné leto.
Váš team www.dofal.sk

AUDI autolaky v spreji

RAL farby

  • Banner

AUDI autolaky v spreji
Máte poškrabané vozidlo AUDI? Poškodili Vám autolak na automobile AUDI?

Namiešame Vám farbu do spreja podľa kódu farby autolakov AUDI. Miešame metalízy v spreji, perlete v spreji i nemetalické odtiene. Používame autolaky značky Cromax (pôvodne od firmy DuPont, dnes Axalta), ktoré dosahujú veľmi dobrú zhodu odtieňa s originálom a majú vysokú kry...
Máte poškrabané vozidlo AUDI? Poškodili Vám autolak na automobile AUDI?

Namiešame Vám farbu do spreja podľa kódu farby autolakov AUDI. Miešame metalízy v spreji, perlete v spreji i nemetalické odtiene. Používame autolaky značky Cromax (pôvodne od firmy DuPont, dnes Axalta), ktoré dosahujú veľmi dobrú zhodu odtieňa s originálom a majú vysokú kryciu schopnosť. Spreje na auto AUDI plníme do kvalitných sprejových dóz od značky ColorMatic. Autolaky v spreji od našej firmy DOFAL sú vynikajúce na opravu menších škrabancov i celých dielov (napr. blatníky alebo nárazník). Autolak na opravu automobilov AUDI vo výhodnom 400 ml balení vystačí na cca 1 stredne veľký blatník.
Detail

AUDI autolaky v spreji 343 produkty

na stranu
Zobraziť 73 - 84 z 343 položiek
Zobraziť 73 - 84 z 343 položiek