Vážení zákazníci,
mrzí nás to, ale vzhľadom k aktuálnej situácii sme uzavreli naše výdajné miesto v Martine.
Vaše objednávky však naďalej zasielame bez obmedzenia.
Zároveň si Vás dovoľujeme upozorniť, že kuriéri v obmedzenej miere príjímajú hotovosť (SPS kuriér neprijíma vôbec), a môžu vyžadovať platbu kartou. Preto by sme Vás chceli požiadať, aby ste v čo najväčšej miere využívali platbu cez platobnú bránu priamo v našom e-shope.
Momentálne vybavujeme väčšie množstvo objednávok než obyčajne, tovar odosielame do cca 3 pracovných dní.
Ďakujeme Vám za pochopenie.
Váš team www.dofal.sk

Kategórie

RAL farby

Značky

  • Banner

Zoznam produktov podľa výrobcu: SYNT Chemical

Talianska firma SYNT Chemical sa viac ako 30 rokov venuje vývoju a výrobe širokej škály chemikálií so zameraním na autokozmetiku a výrobky pre čistenie, leštenie a údržbu automobilov.

Ďalšie produktová rada je určená pre sektor priemyselného čistenia a ďalšie výrobky dodáva SYNT Chemical na základe špeciálnych požiadaviek zákazníka. Väčšinu výrobkového portfólia tvoria aerosóly, doplnené roztokmi, prášky a tabletami. SYNT Chemical je vždy zodpovedne pristupuje k problematike životného prostredia. To je i dôvod, prečo neustále skúma a vyvíja nové receptúry, aby ich výrobky boli jednoducho použiteľné a zároveň šetrné k životnému prostrediu. Unikátna flexibilita výroby a technické a vedecké znalosti aplikované vo vlastných laboratóriách a umožňujú SYNT Chemical ponúkať kvalitné výrobky, ktoré spĺňajú najnáročnejšie požiadavky zákazníkov.


www.syntchemical.it
Viac
Zobraziť 1 - 1 z 1 položky
Zobraziť 1 - 1 z 1 položky