Informácie

RAL farby

Autolaky v spreji

Akrylátové autolaky v spreji. Metalízy, perlete i nemetalické odtiene.

Autolaky v spreji Počet produktov v kategórii: 300

Podkategórie

 • SEAT autolaky v spreji

  Máte poškrabané vozidlo SEAT? Poškodili Vám autolak na automobile SEAT?

  Namiešame Vám farbu do spreja podľa kódu farby autolakov SEAT. Miešame metalízy v spreji, perlete v spreji i nemetalické odtiene. Používame autolaky značky Cromax (pôvodne od firmy DuPont, dnes Axalta), ktoré dosahujú veľmi dobrú zhodu odtieňa s originálom a majú vysokú kryciu schopnosť. Spreje na auto SEAT plníme do kvalitných sprejových dóz od fínskej firmy Maston. Autolaky v spreji od našej firmy DOFAL sú vynikajúce na opravu menších škrabancov i celých dielov (napr. blatníky alebo nárazník). Autolak na opravu automobilov SEAT vo výhodnom 400 ml balení vystačí na cca 1 stredne veľký blatník.
 • Škoda autolaky v spreji
  Originálne autolaky DUPLI-COLOR a MoTip na opravu laku a opravu škrabancov karosérie automobilov ŠKODA. Profesionálne spreje v širokej škále odtieňov.
 • VOLVO autolaky v spreji
  Máte poškrabané vozidlo VOLVO? Poškodili Vám autolak na automobile VOLVO?

  Namiešame Vám farbu do spreja podľa kódu farby autolakov VOLVO. Miešame metalízy v spreji, perlete v spreji i nemetalické odtiene. Používame autolaky značky Cromax (pôvodne od firmy DuPont, dnes Axalta), ktoré dosahujú veľmi dobrú zhodu odtieňa s originálom a majú vysokú kryciu schopnosť. Spreje na auto VOLVO plníme do kvalitných sprejových dóz od fínskej firmy Maston. Autolaky v spreji od našej firmy DOFAL sú vynikajúce na opravu menších škrabancov i celých dielov (napr. blatníky alebo nárazník). Autolak na opravu automobilov VOLVO vo výhodnom 400 ml balení vystačí na cca 1 stredne veľký blatník.
na stránke
Zobrazených je 1 - 12 z 300 položiek
Zobrazených je 1 - 12 z 300 položiek