Kategórie

RAL farby

Značky

 • Banner

Filter produktov

Použité filtre:
  Dostupnosť
  Výrobca
  Značka auta
  Typ autolaku
  Farby na motorky v spreji

  Akrylátové farby na motorky v spreji. Metalízy, perlete i pastelové (pastelové) farebné odtiene na motorky v spreji. Opravné spreje na striekanie škrabancov i celých dielov.

  Farby na motorky v spreji 5 produkty

  Podkategórie

  • HONDA farby na motorky v spreji
   Máte poškrabanú motorku HONDA? Poškodili Vám lak na motocykli HONDA?

   Namiešame Vám farbu do spreja podľa kódu farby na motorku HONDA. Miešame metalízy v spreji, perlete v spreji i pastelové (pastelové) odtiene. Používame autolaky značky Cromax (pôvodne od firmy DuPont, dnes Axalta), ktoré dosahujú veľmi dobrú zhodu odtieňa s originálom a majú vysokú kryciu schopnosť. Spreje na motocykle HONDA plníme do kvalitných sprejových dóz od značky ColorMatic. Autolaky v spreji od našej firmy DOFAL sú vynikajúce na opravu menších škrabancov i celých dielov (napr. blatníky). Farba v spreji na opravu motocyklov HONDA postačí na plochu cca 1 m2.
  • KAWASAKI farby na motorky v spreji

   Máte poškrabanú motorku KAWASAKI? Poškodili Vám lak na motocykli KAWASAKI?

   Namiešame Vám farbu do spreja podľa kódu farby na motorku KAWASAKI. Miešame metalízy v spreji, perlete v spreji i pastelové (pastelové) odtiene. Používame autolaky značky Cromax (pôvodne od firmy DuPont, dnes Axalta), ktoré dosahujú veľmi dobrú zhodu odtieňa s originálom a majú vysokú kryciu schopnosť. Spreje na motocykle KAWASAKI plníme do kvalitných sprejových dóz od značky ColorMatic. Autolaky v spreji od našej firmy DOFAL sú vynikajúce na opravu menších škrabancov i celých dielov (napr. blatníky). Farba v spreji na opravu motocyklov KAWASAKI postačí na plochu cca 1 m2.

  • SUZUKI farby na motorky v spreji
   Máte poškrabanú motorku SUZUKI? Poškodili Vám lak na motocykli SUZUKI?

   Namiešame Vám farbu do spreja podľa kódu farby na motorku SUZUKI. Miešame metalízy v spreji, perlete v spreji i pastelové (pastelové) odtiene. Používame autolaky značky Cromax (pôvodne od firmy DuPont, dnes Axalta), ktoré dosahujú veľmi dobrú zhodu odtieňa s originálom a majú vysokú kryciu schopnosť. Spreje na motocykle SUZUKI plníme do kvalitných sprejových dóz od značky ColorMatic. Autolaky v spreji od našej firmy DOFAL sú vynikajúce na opravu menších škrabancov i celých dielov (napr. blatníky). Farba v spreji na opravu motocyklov SUZUKI postačí na plochu cca 1 m2.
  Zobraziť 1 - 5 z 5 položiek
  Zobraziť 1 - 5 z 5 položiek