Kategórie

RAL farby

Značky

 • Banner

Farby na motorky v spreji

Akrylátové farby na motorky v spreji. Metalízy, perlete i nemetalické (pastelové) farebné odtiene na motorky v spreji. Opravné spreje na striekanie škrabancov i celých dielov.

Farby na motorky v spreji 5 produkty

Podkategórie

 • HONDA farby na motorky v spreji
  Máte poškrabanú motorku HONDA? Poškodili Vám lak na motocykli HONDA?

  Namiešame Vám farbu do spreja podľa kódu farby na motorku HONDA. Miešame metalízy v spreji, perlete v spreji i nemetalické (pastelové) odtiene. Používame autolaky značky Cromax (pôvodne od firmy DuPont, dnes Axalta), ktoré dosahujú veľmi dobrú zhodu odtieňa s originálom a majú vysokú kryciu schopnosť. Spreje na motocykle HONDA plníme do kvalitných sprejových dóz od značky ColorMatic. Autolaky v spreji od našej firmy DOFAL sú vynikajúce na opravu menších škrabancov i celých dielov (napr. blatníky). Farba v spreji na opravu motocyklov HONDA postačí na plochu cca 1 m2.
 • KAWASAKI farby na motorky v spreji

  Máte poškrabanú motorku KAWASAKI? Poškodili Vám lak na motocykli KAWASAKI?

  Namiešame Vám farbu do spreja podľa kódu farby na motorku KAWASAKI. Miešame metalízy v spreji, perlete v spreji i nemetalické (pastelové) odtiene. Používame autolaky značky Cromax (pôvodne od firmy DuPont, dnes Axalta), ktoré dosahujú veľmi dobrú zhodu odtieňa s originálom a majú vysokú kryciu schopnosť. Spreje na motocykle KAWASAKI plníme do kvalitných sprejových dóz od značky ColorMatic. Autolaky v spreji od našej firmy DOFAL sú vynikajúce na opravu menších škrabancov i celých dielov (napr. blatníky). Farba v spreji na opravu motocyklov KAWASAKI postačí na plochu cca 1 m2.

 • SUZUKI farby na motorky v spreji
  Máte poškrabanú motorku SUZUKI? Poškodili Vám lak na motocykli SUZUKI?

  Namiešame Vám farbu do spreja podľa kódu farby na motorku SUZUKI. Miešame metalízy v spreji, perlete v spreji i nemetalické (pastelové) odtiene. Používame autolaky značky Cromax (pôvodne od firmy DuPont, dnes Axalta), ktoré dosahujú veľmi dobrú zhodu odtieňa s originálom a majú vysokú kryciu schopnosť. Spreje na motocykle SUZUKI plníme do kvalitných sprejových dóz od značky ColorMatic. Autolaky v spreji od našej firmy DOFAL sú vynikajúce na opravu menších škrabancov i celých dielov (napr. blatníky). Farba v spreji na opravu motocyklov SUZUKI postačí na plochu cca 1 m2.
Zobraziť 1 - 5 z 5 položiek
Zobraziť 1 - 5 z 5 položiek