Autolaky v plechovke

RAL farby

 • Banner

Autolaky v plechovke

Akrylátové autolaky v plechovke. Metalízy, perlete i nemetalické odtiene.

Autolaky v plechovke 3 produkty

Podkategórie

 • CITROEN autolaky v plechovke
  Máte poškodený autolak na automobile Citroen?

  Namiešame Vám autolak do plechovky podľa kódu farby autolakov Citroen. Miešame metalízy v plechovke, perlete v plechovke i nemetalické odtiene. Používame autolaky značky Cromax (pôvodne od firmy DuPont, dnes Axalta), ktoré dosahujú veľmi dobrú zhodu odtieňa s originálom a majú vysokú kryciu schopnosť. Autolaky na striekanie pištoľou od našej firmy DOFAL sú vynikajúce na opravu menších poškodení, dielov (napr. blatník alebo nárazník) alebo prestriekanie celého vozidla (celolak). Farba v plechovke na opravu automobilov Citroen už od množstva 2 dl.
 • DACIA autolaky v plechovke
  Máte poškodený autolak na automobile Dacia?

  Namiešame Vám autolak do plechovky podľa kódu farby autolakov Dacia. Miešame metalízy v plechovke, perlete v plechovke i nemetalické odtiene. Používame autolaky značky Cromax (pôvodne od firmy DuPont, dnes Axalta), ktoré dosahujú veľmi dobrú zhodu odtieňa s originálom a majú vysokú kryciu schopnosť. Autolaky na striekanie pištoľou od našej firmy DOFAL sú vynikajúce na opravu menších poškodení, dielov (napr. blatník alebo nárazník) alebo prestriekanie celého vozidla (celolak). Farba v plechovke na opravu automobilov Dacia už od množstva 2 dl.
 • ŠKODA autolaky v plechovke
  Máte poškodený autolak na automobile ŠKODA?

  Namiešame Vám autolak do plechovky podľa kódu farby autolakov ŠKODA. Miešame metalízy v plechovke, perlete v plechovke i nemetalické odtiene. Používame autolaky značky Cromax (pôvodne od firmy DuPont, dnes Axalta), ktoré dosahujú veľmi dobrú zhodu odtieňa s originálom a majú vysokú kryciu schopnosť. Autolaky na striekanie pištoľou od našej firmy DOFAL sú vynikajúce na opravu menších poškodení, dielov (napr. blatník alebo nárazník) alebo prestriekanie celého vozidla (celolak). Farba v plechovke na opravu automobilov ŠKODA už od množstva 2 dl.
Zobraziť 1 - 3 z 3 položiek
Zobraziť 1 - 3 z 3 položiek