Vážení zákazníci,
mrzí nás to, ale vzhľadom k aktuálnej situácii sme uzavreli naše výdajné miesto v Martine.
Vaše objednávky však naďalej zasielame bez obmedzenia.
Zároveň si Vás dovoľujeme upozorniť, že kuriéri v obmedzenej miere príjímajú hotovosť (SPS kuriér neprijíma vôbec), a môžu vyžadovať platbu kartou. Preto by sme Vás chceli požiadať, aby ste v čo najväčšej miere využívali platbu cez platobnú bránu priamo v našom e-shope.
Momentálne vybavujeme väčšie množstvo objednávok než obyčajne, tovar odosielame do cca 3 pracovných dní.
Ďakujeme Vám za pochopenie.
Váš team www.dofal.sk

Autolaky v plechovke

RAL farby

 • Banner

Autolaky v plechovke

Akrylátové autolaky v plechovke. Metalízy, perlete i nemetalické odtiene.

Autolaky v plechovke Nachádza sa tu 1 produkt.

Podkategórie

 • CITROEN autolaky v plechovke
  Máte poškodený autolak na automobile Citroen?

  Namiešame Vám autolak do plechovky podľa kódu farby autolakov Citroen. Miešame metalízy v plechovke, perlete v plechovke i nemetalické odtiene. Používame autolaky značky Cromax (pôvodne od firmy DuPont, dnes Axalta), ktoré dosahujú veľmi dobrú zhodu odtieňa s originálom a majú vysokú kryciu schopnosť. Autolaky na striekanie pištoľou od našej firmy DOFAL sú vynikajúce na opravu menších poškodení, dielov (napr. blatník alebo nárazník) alebo prestriekanie celého vozidla (celolak). Farba v plechovke na opravu automobilov Citroen už od množstva 2 dl.
 • DACIA autolaky v plechovke
  Máte poškodený autolak na automobile Dacia?

  Namiešame Vám autolak do plechovky podľa kódu farby autolakov Dacia. Miešame metalízy v plechovke, perlete v plechovke i nemetalické odtiene. Používame autolaky značky Cromax (pôvodne od firmy DuPont, dnes Axalta), ktoré dosahujú veľmi dobrú zhodu odtieňa s originálom a majú vysokú kryciu schopnosť. Autolaky na striekanie pištoľou od našej firmy DOFAL sú vynikajúce na opravu menších poškodení, dielov (napr. blatník alebo nárazník) alebo prestriekanie celého vozidla (celolak). Farba v plechovke na opravu automobilov Dacia už od množstva 2 dl.
Zobraziť 1 - 1 z 1 položky
Zobraziť 1 - 1 z 1 položky