Kategórie

RAL farby

Značky

 • Banner

Autolaky v plechovke

Akrylátové autolaky v plechovke. Metalízy, perlete i nemetalické odtiene.

Autolaky v plechovke 8 produkty

Podkategórie

 • CITROEN autolaky v plechovke
  Máte poškodený autolak na automobile CITROEN?

  Namiešame Vám autolak do plechovky podľa kódu farby autolakov CITROEN. Miešame metalízy v plechovke, perlete v plechovke i nemetalické odtiene. Používame autolaky značky Cromax (pôvodne od firmy DuPont, dnes Axalta), ktoré dosahujú veľmi dobrú zhodu odtieňa s originálom a majú vysokú kryciu schopnosť. Autolaky na striekanie pištoľou od našej firmy DOFAL sú vynikajúce na opravu menších poškodení, dielov (napr. blatník alebo nárazník) alebo prestriekanie celého vozidla (celolak). Farba v plechovke na opravu automobilov CITROEN už od množstva 2 dl.
 • DACIA autolaky v plechovke
  Máte poškodený autolak na automobile DACIA?

  Namiešame Vám autolak do plechovky podľa kódu farby autolakov DACIA. Miešame metalízy v plechovke, perlete v plechovke i nemetalické odtiene. Používame autolaky značky Cromax (pôvodne od firmy DuPont, dnes Axalta), ktoré dosahujú veľmi dobrú zhodu odtieňa s originálom a majú vysokú kryciu schopnosť. Autolaky na striekanie pištoľou od našej firmy DOFAL sú vynikajúce na opravu menších poškodení, dielov (napr. blatník alebo nárazník) alebo prestriekanie celého vozidla (celolak). Farba v plechovke na opravu automobilov DACIA už od množstva 2 dl.
 • ŠKODA autolaky v plechovke
  Máte poškodený autolak na automobile ŠKODA?

  Namiešame Vám autolak do plechovky podľa kódu farby autolakov ŠKODA. Miešame metalízy v plechovke, perlete v plechovke i nemetalické odtiene. Používame autolaky značky Cromax (pôvodne od firmy DuPont, dnes Axalta), ktoré dosahujú veľmi dobrú zhodu odtieňa s originálom a majú vysokú kryciu schopnosť. Autolaky na striekanie pištoľou od našej firmy DOFAL sú vynikajúce na opravu menších poškodení, dielov (napr. blatník alebo nárazník) alebo prestriekanie celého vozidla (celolak). Farba v plechovke na opravu automobilov ŠKODA už od množstva 2 dl.
 • VOLKSWAGEN autolaky v plechovke
  Máte poškodený autolak na automobile VOLKSWAGEN?

  Namiešame Vám autolak do plechovky podľa kódu farby autolakov VOLKSWAGEN. Miešame metalízy v plechovke, perlete v plechovke i nemetalické odtiene. Používame autolaky značky Cromax (pôvodne od firmy DuPont, dnes Axalta), ktoré dosahujú veľmi dobrú zhodu odtieňa s originálom a majú vysokú kryciu schopnosť. Autolaky na striekanie pištoľou od našej firmy DOFAL sú vynikajúce na opravu menších poškodení, dielov (napr. blatník alebo nárazník) alebo prestriekanie celého vozidla (celolak). Farba v plechovke na opravu automobilov VOLKSWAGEN už od množstva 2 dl.
Zobraziť 1 - 8 z 8 položiek
Zobraziť 1 - 8 z 8 položiek