Kategórie

RAL farby

Značky

 • Banner

Autolaky do pištole

Akrylátové autolaky do striekacej pištole. Metalízy, perlete i pastelové uni odtiene na striekanie pištoľou.

Autolaky do pištole 8 produkty

Podkategórie

 • MERCEDES autolaky do pištole
  Máte poškodený autolak na automobile MERCEDES?

  Namiešame Vám autolak do pištole podľa kódu farby autolakov MERCEDES. Miešame metalízy do pištole, perlete do pištole i pastelové uni odtiene. Používame autolaky, ktoré dosahujú veľmi dobrú zhodu odtieňa s originálom a majú vysokú kryciu schopnosť. Autolaky na striekanie pištoľou od firmy DOFAL sú vynikajúce na opravu menších poškodení, dielov (napr. blatník alebo nárazník) alebo prestriekanie celého vozidla (celolak).
 • PEUGEOT autolaky do pištole
  Máte poškodený autolak na automobile PEUGEOT?

  Namiešame Vám autolak do pištole podľa kódu farby autolakov PEUGEOT. Miešame metalízy do pištole, perlete do pištole i pastelové uni odtiene. Používame autolaky, ktoré dosahujú veľmi dobrú zhodu odtieňa s originálom a majú vysokú kryciu schopnosť. Autolaky na striekanie pištoľou od firmy DOFAL sú vynikajúce na opravu menších poškodení, dielov (napr. blatník alebo nárazník) alebo prestriekanie celého vozidla (celolak).
 • ŠKODA autolaky do pištole
  Máte poškodený autolak na automobile ŠKODA?

  Namiešame Vám autolak do pištole podľa kódu farby autolakov ŠKODA. Miešame metalízy do pištole, perlete do pištole i pastelové uni odtiene. Používame autolaky, ktoré dosahujú veľmi dobrú zhodu odtieňa s originálom a majú vysokú kryciu schopnosť. Autolaky na striekanie pištoľou od firmy DOFAL sú vynikajúce na opravu menších poškodení, dielov (napr. blatník alebo nárazník) alebo prestriekanie celého vozidla (celolak).
 • VOLKSWAGEN autolaky do pištole
  Máte poškodený autolak na automobile VOLKSWAGEN?

  Namiešame Vám autolak do pištole podľa kódu farby autolakov VOLKSWAGEN. Miešame metalízy do pištole, perlete do pištole i pastelové uni odtiene. Používame autolaky, ktoré dosahujú veľmi dobrú zhodu odtieňa s originálom a majú vysokú kryciu schopnosť. Autolaky na striekanie pištoľou od firmy DOFAL sú vynikajúce na opravu menších poškodení, dielov (napr. blatník alebo nárazník) alebo prestriekanie celého vozidla (celolak).
Zobraziť 1 - 8 z 8 položiek
Zobraziť 1 - 8 z 8 položiek